Çanta Yayıncılık 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Hazırlayan Defter Yeni Baskı (2020-2021)

Çanta Yayıncılık 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Hazırlayan Defter Yeni Baskı (2020-2021)
Görsel 1
Atakan kitap evi puan : 36
Fiyat:
44,90 TL
İndirimli Fiyat (%11,1) :
39,90 TL
Kazancınız 5,00 TL
39.90 www.atakankirtasiye.com
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

7. Sınıf – Sosyal Bilgiler Hazırlayan Defter

  • Akıllı Tahta Uyumlu
  • Sıradışı Konu Anlatımı
  • Sözlük – İnfografikler İlaveli
  • Yeni Nesil Özgün Sorular

Yeni müfredata uyumlu 7. Sınıf Sosyal Bilgiler “Hazırlayan Defter” ile karşınızdayız. 7. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi yoğun olarak tarih konularının yer aldığı bir müfredat yapısına sahip. Bununla birlikte coğrafya, Demokrasi ve İnsan Hakları konuları da yer alıyor.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler “Hazırlayan Defter”de sadece kazanım merkezli ihtiyacınız kadar bilgi bulunuyor. Özellikle Osmanlı Devleti konularında bilmeniz gereken bilgilere yer verildi. Gereksiz, fazla bilgi yüklemelerinin önüne geçildi. Kazanım logoları belli noktalara yerleştirilerek doğrudan kazanım merkezli yerleri görmeniz sağladı.

Konuyu kavramanız için sadece bu deftere özel çizilen özgün görsellere yer verildi. Defterin sonunda “Sosyal Sözlük” yer alıyor; böylece bilmediğiniz kelimeleri rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda gerektiği yerlerde kavram bilgileri de size yardımcı olacak.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler “Hazırlayan Defter”de çok sayıda yer alan etkinlik ve kazanım merkezli sorularla öğrendiklerinizi ölçme imkânına sahip olacaksınız. 7. sınıf, aynı zamanda 8. sınıfta girilecek olan merkezi sınav öncesi bir basamak olduğu için hem müfredatın sarmal yapısı içinde hem de konu/kavram olarak öğrencinin yavaş yavaş sınava hazırlayan bir formatı bulunuyor.

Diğer Özellikler
Stok KoduCB012845
MarkaÇanta Yayınları
Stok DurumuVar
9786257021524

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.