Çanta Yayıncılık 7.Sınıf Türkçe Hazırlayan Defter Yeni Baskı (2020-2021)

Çanta Yayıncılık 7.Sınıf Türkçe Hazırlayan Defter Yeni Baskı (2020-2021)
Görsel 1
Atakan kitap evi puan : 40
Fiyat:
49,90 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
44,90 TL
Kazancınız 5,00 TL
44.90 www.atakankirtasiye.com
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

7. Sınıf – Türkçe Hazırlayan Defter

  • Akıllı Tahta Uyumlu
  • Yeni Müfredata %100 Uyumlu
  • Öğretici ve Eğlenceli Etkinlikler
  • Bol Örnekli ve Ayrıntılı Konu Anlatımı
  • Sözel Mantık ve Çoklu Paragraf Soruları

Türkçe Hazırlayan Defter yeni müfredat kapsamında kazanım odaklı konulara yer verilerek hazırlanmıştır. Bu yapısıyla da aynı zamanda “Konu Anlatımlı” bir kitap görevi üstlenmektedir.

Hazırlayan Defter” kitabımızda konuları kısa, açık ve anlaşılır bir şekilde vermeye çalıştık. Gereksiz ilgilerden ve sıkıcı sayfa tasarımlarından kaçınarak kazanımları sıkılmadan kavratmaya çalıştık.

Her ünite sonunda bulunan çok sayıda öğretici etkinliğe ve test sorularına yer verilen Hazırlayan Defter’de uygulanan özel bir sarmal yöntemle konuları kendi içinde tekrar eder duruma getirdik. Hazırlayan Defter’in kenar bantlarında bulunan “Hap Bilgi” bölümleri ile konunun özünü kavrayacak ve yine aynı yerde verilen “Unutmayın” bölümü ile mevcut sayfada rastladığınız kavramların anlamlarını kolayca öğrenebileceksiniz. Öğretici etkinlikler konuyu öğrenirken sizlere rehberiniz olacaktır. Konu anlatımı dâhilinde yer alan özel “Sıra Sende, Bakınız, Dikkat, Biliyor musunuz”  bölümleri ile hedef odaklı çalışabilecek, ünite sonlarında yer alan “Yazılıya Hazırlık” bölümlerindeki metinler ve sorularla öğrenmiş olduğunuz bilginin akılda kalıcı olmasını sağlayacaksınız.

Diğer Özellikler
Stok KoduCB012836
MarkaÇanta Yayınları
Stok DurumuVar
9786257021425

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.