Limit 11. Sınıf Fizik Konu Anlatım Föyleri (2021-2022)

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Atakan kitap evi puan : 62
Fiyat:
92,00 TL
İndirimli Fiyat (%25) :
69,00 TL
Kazancınız 23,00 TL
6,28 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

ISBN: 978-605-275-416-0

Yazar: Yener YASUN

Ebat: 21 X 27,5

Cilt  Tipi:   Amerikan Kapak

Sayfa  Sayısı:   224

 

Sevgili Öğrenciler,

11. Sınıf Fizik Konu Anlatım Föyleri ile bilgilerinizi pekiştirmeniz, tam öğrenmeniz, sınava hazırlık yolunda eksiklerinizi tamamlamanız amaçlanmıştır. Kitabımız, öğrenciler açısından öğrenmeyi, öğretmenler açısından ise öğretmeyi kolaylaştırır niteliktedir.

Kitabımız üniteleri takip eden sırayla konulara göre bölünmüş 8 sayfalık föyler şeklinde hazırlanmıştır. Konu anlatımı; MEB öğretim programına uygun, ayrıntıda boğulmadan, yüzeysel de kalmayacak şekilde özüne uygun, eksiksiz, özgün, sade ve anlaşılır bir dil ile verilmiştir. Konu anlatımlarını pekiştirecek şekilde konuyla ilgili çıkmış   “ÖSYM Soruları” na,   “Sıra Sende”   sorularına,   “Örnek Soru” lara,   “Klasik Etkinlik” lere ek olarak ayrıca   “Beceri Temelli Etkinlik” lere yer verildi. Konu anlatımının sonunda yer alan   “Kazanım Testleri”   ile konuların pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Kitabımız oldukça doyurucu ve özgün sorularla hazırlanmıştır. ÖSYM’nin yaptığı son sınavlardaki soru yönelimleri dikkate alınarak her konuda daha önce görmediğiniz farklı soru tarzlarıyla “Yeni Soru Tarzı” olarak adlandırılabilecek yorum ve analiz yapma becerilerinizi geliştirecek sorulara yer verildi. Dönem sonlarında yer alan   “1. Dönem Değerlendirmesi”   ve   “2. Dönem Değerlendirmesi”   föylerine yer verilerek dönem boyu öğrenilen konuların genel tekrarının yapılması amaçlandı.

Kitabımız akıllı tahtaya uyumludur. Kitabımızdaki soruların tamamının ayrıntılı video çözümleri yapılmıştır. Testlerde bulunan karekodları okutarak soruların açıklamalı çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Okul hayatınızda ve merkezî sınavlarda bildiklerinizi geliştirmek ve başarılarınıza başarı katmak amacıyla hazırladığımız bu eserin siz değerli öğrencilerimize faydalı olacağına inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

-Her föy 8 sayfadan oluşur.

-Föyler; 4 ya da 6 sayfa konu anlatımı, konu sonunda etkinlik ve konuyu pekiştirici testlerden oluşur.

-İçerik oluşturulurken MEB’in Fizik Öğretim Programı’nın dışına çıkılmamıştır.

-Föylerde içerik hazırlanırken  MEB kitapları, MEB’in yayınladığı genel tekrar testleri,kazanım testleri EBA içerikleri ve OSYM soruları dikkate alınmıştır.

-Her dönemin sonuna genel tekrar testlerı konulmuştur.

-Föylerin video çözümleri yapılmıştır

Kitabın siz değerli öğrencilerimize faydalı olacağına inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Diğer Özellikler
Stok KoduCB015617
MarkaLimit Yayınları
Stok DurumuVar
9786052754160

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.