Limit 11. Sınıf Kimya Konu Anlatım Föyleri (2021-2022)

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Atakan kitap evi puan : 59
Fiyat:
103,84 TL
İndirimli Fiyat (%25) :
77,88 TL
Kazancınız 25,96 TL
7,09 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

ISBN: 978-605-275-415-3

Yazar:  Hilal GÜRELER

Ebat: 21 X 27,5

Cilt  Tipi:   Amerikan Kapak

Sayfa  Sayısı:   240

 

Sevgili Öğrenciler,

11. Sınıf Kimya Konu Anlatım Föyleri ile bilgilerinizi pekiştirmeniz, tam öğrenmeniz, sınava hazırlık yolunda eksiklerinizi tamamlamanız amaçlanmıştır. Kitabımız, öğrenciler açısından öğrenmeyi, öğretmenler açısından ise öğretmeyi kolaylaştırır niteliktedir.

Kitabımız üniteleri takip eden sırayla konulara göre bölünmüş 8 sayfalık föyler şeklinde hazırlanmıştır. Konu anlatımı; MEB öğretim programına uygun, ayrıntıda boğulmadan, yüzeysel de kalmayacak şekilde özüne uygun, eksiksiz, özgün, sade ve anlaşılır bir dil ile verilmiştir. Konu anlatımlarını pekiştirecek şekilde konuyla ilgili çıkmış   “ÖSYM Soruları” na,   “Sıra Sende”   sorularına,   “Örnek Soru” lara,   “Klasik Etkinlik” lere ek olarak ayrıca   “Beceri Temelli Etkinlik” lere yer verildi. Konu anlatımının sonunda yer alan   “Kazanım Testleri”   ile konuların pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Kitabımız oldukça doyurucu ve özgün sorularla hazırlanmıştır. ÖSYM’nin yaptığı son sınavlardaki soru yönelimleri dikkate alınarak her konuda daha önce görmediğiniz farklı soru tarzlarıyla “Yeni Soru Tarzı” olarak adlandırılabilecek yorum ve analiz yapma becerilerinizi geliştirecek sorulara yer verildi. Dönem sonlarında yer alan   “1. Dönem Değerlendirmesi”   ve   “2. Dönem Değerlendirmesi”   föylerine yer verilerek dönem boyu öğrenilen konuların genel tekrarının yapılması amaçlandı.

Kitabımız akıllı tahtaya uyumludur. Kitabımızdaki soruların tamamının ayrıntılı video çözümleri yapılmıştır. Testlerde bulunan karekodları okutarak soruların açıklamalı çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Okul hayatınızda ve merkezî sınavlarda bildiklerinizi geliştirmek ve başarılarınıza başarı katmak amacıyla hazırladığımız bu eserin siz değerli öğrencilerimize faydalı olacağına inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.


 
Diğer Özellikler
Stok KoduCB015619
MarkaLimit Yayınları
Stok DurumuVar
9786052754153

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.